Hurda Bakır Alımı

Çevreye ve doğaya zarar verecek Hurda Bakır' ları itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bunmaktayız.

1B geçiş grubu elementi olan, periyodik cetvelde simgesi (Cu) olarak gösterilen kırmızı yada kahverengi görünümlü metale Bakır adı verilir. Kimyasal etkinliği düşüktür.

Firmamız hurda sarı bakır ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Tüm Trakya Bölgesinde Bakır Hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Bizimle iletişime geçerek Hurdalarınızın bizimle değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Hurda sektörünün öncüleri arasında olan Trakya Hurda Metal kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir.

Hurda alım ve satımlarında uzman olan kadromuz her türlü müşteri talebine ve sorusuna kolaylıkla cevap verebilmektedir. Firmamız sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar da yapmaktadır.