Hurda Demir Alımı

Çevreye ve doğaya zarar verecek Hurda Demir' leri itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bunmaktayız.

Dünyada oksijen, silisyum ve alüminyumdan sonra en bol bulunan element demir'dir. Fe sembolü ile gösterilir. Ağır metallerin en önemlisidir. Yer kabuğunda % 4,2 nispetinde bulunur.

Firmamız hurda demir ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Tüm Trakya Bölgesinde Demir Hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Bizimle iletişime geçerek Hurdalarınızın bizimle değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Hurda sektörünün öncüleri arasında olan Trakya Hurda Metal kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir.

Hurda alım ve satımlarında uzman olan kadromuz her türlü müşteri talebine ve sorusuna kolaylıkla cevap verebilmektedir. Firmamız sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar da yapmaktadır.