Hurda Kablo Alımı

Çevreye ve doğaya zarar verecek Hurda Kablo' ları itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bunmaktayız.

Kablo; elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan,üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür.

Firmamız hurda kablo ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Tüm Trakya Bölgesinde Kablo Hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Bizimle iletişime geçerek Hurdalarınızın bizimle değer kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Hurda sektörünün öncüleri arasında olan Trakya Hurda Metal kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir.

Hurda alım ve satımlarında uzman olan kadromuz her türlü müşteri talebine ve sorusuna kolaylıkla cevap verebilmektedir. Firmamız sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar da yapmaktadır.